Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie TABLA NEAGRA S235JR 6,00X1500X3000

Număr anunț
DA30933053
Autoritate contractantă
Termoficare Napoca SA (CUI 201330)
Cod CPV
44174000-0 · Foi (constructii) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.581.999 RON
Data publicării
30.06.2022 00:00
Data finalizării
01.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.581.999 RON