Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii medicale de medicina muncii pentru salariatii din cadrul aparatului de specialitate al CJC

Număr anunț
DA30930326
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN CONSTANTA (CUI 2981739)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.551.300 RON
Data publicării
30.06.2022 00:00
Data finalizării
01.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.551.300 RON