Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE INTRETINERE SI REPARATII CLADIRI

Număr anunț
DA30919824
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA KEMENY JANOS BRANCOVENESTI (CUI 28233405)
Cod CPV
39720000-5 · Aparate de uz casnic, altele decat cele electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.790.907 RON
Data publicării
29.06.2022 00:00
Data finalizării
01.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.790.907 RON