Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de instruire in domeniul situatiilor de urgenta si securitatii si sanatatii in munca

Număr anunț
DA30911616
Autoritate contractantă
Parchetul de pe langa Tribunalul Constanta (CUI 4804636)
Cod CPV
73000000-2 · Servicii de cercetare si de dezvoltare si servicii conexe de consultanta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
42.871.760 RON
Data publicării
28.06.2022 00:00
Data finalizării
01.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.871.760 RON