Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de instalatii de apa si canalizare si de conducte de evacuare

Număr anunț
DA30898617
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Arte Din Bucuresti (CUI 4602033)
Cod CPV
45332000-3 · Lucrari de instalatii de apa si canalizare si de conducte de evacuare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.983.270 RON
Data publicării
27.06.2022 00:00
Data finalizării
01.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.983.270 RON