Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus Toner Compatibil Brother TN1030 TN1050 Negru 1500 Pagini, cfm caiet sarcini atasat

Număr anunț
DA30928250
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Olt (CUI 4286500)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.358.059 RON
Data publicării
30.06.2022 00:00
Data finalizării
03.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.358.059 RON