Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de proiectare si asistenta tehnica,verificare proiect tehnic

Număr anunț
DA30940296
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Vlasca" al judetului Giurgiu (CUI 4578261)
Cod CPV
71220000-6 · Servicii de proiectare arhitecturala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.620.242 RON
Data publicării
01.07.2022 00:00
Data finalizării
04.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.620.242 RON