Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set duza pentru spumare: Foam Jet Connect 'n' Clean FJ 10 C Ultraspumant (1 l)

Număr anunț
DA30941430
Autoritate contractantă
Comuna Adunati (Consiliul local) (CUI 2843248)
Cod CPV
42999300-8 · Piese pentru aspiratoare, altele decat cele de uz casnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.533.592 RON
Data publicării
01.07.2022 00:00
Data finalizării
04.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.533.592 RON