Ofertă acceptată Cumpărare directă

Panou termoizolant acoperis 5 cute 40 mm

Număr anunț
DA30941998
Autoritate contractantă
ECOSALUBRIZARE PREST S.R.L. HUSI (CUI 28147657)
Cod CPV
44112500-3 · Materiale pentru acoperis (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
2.806.622 RON
Data publicării
01.07.2022 00:00
Data finalizării
04.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.806.622 RON