Ofertă acceptată Cumpărare directă

Adobe Creative Cloud for teams All Apps, Multiple Platforms, RenewaL, Education Named license

Număr anunț
DA30940301
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Arte ,,George Enescu (CUI 4540925)
Cod CPV
48328000-3 · Pachete software de prelucrare a imaginilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
14.604.198 RON
Data publicării
01.07.2022 00:00
Data finalizării
04.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.604.198 RON