Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparat aer conditionat 12000 BTU (transport, montaj si punere in functiune incluse)

Număr anunț
DA30941306
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA PENTRU EVIDENTA PERSOANELOR ARGES (CUI 17574512)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.001 RON
Valoare atribuită
14.028.206 RON
Data publicării
01.07.2022 00:00
Data finalizării
04.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.028.206 RON

din 2.001 RON estimat