Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ELEVATOR CU 2 COLOANE CU MONTAJ INCLUS- 3 BUC.(Cpl.)-ref. ADV1298616 /16.06.2022
- Număr anunț
- DA30946610
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL TERITORIAL AL POLITIEI DE FRONTIERA SIGHETU MARMATIEI (CUI 4296406)
- Cod CPV
- 42413500-9 · Dispozitive de ridicare a vehiculelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 29.922.211 RON
- Data publicării
- 04.07.2022 00:00
- Data finalizării
- 04.07.2022 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.