Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare si livrare imbracaminte de exterior

Număr anunț
DA30923928
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI SECTOR 3 (CUI 16762836)
Cod CPV
18230000-0 · Diverse tipuri de imbracaminte de exterior (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.387.060 RON
Data publicării
29.06.2022 00:00
Data finalizării
04.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.387.060 RON