Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Curs "Com.Cond. Si Comp.Pers.Din Adm.Pub.,Metode Si Teh De Com., Mamaia,Hotel Ambasador 2-4.09.2022
- Număr anunț
- DA30948944
- Autoritate contractantă
- COMUNA GURA OCNITEI (PRIMARIA GURA OCNITEI DAMBOVITA) (CUI 4344465)
- Cod CPV
- 80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 36.138.927 RON
- Data publicării
- 04.07.2022 00:00
- Data finalizării
- 04.07.2022 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.