Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare roabă, nivelă laser și mixer electric conform ofertei dvs. din ADV nr. 1299674.

Număr anunț
DA30943938
Autoritate contractantă
Scoala de Agenti de Politie '' VASILE LASCAR'' Campina (CUI 2845206)
Cod CPV
43830000-0 · Scule cu motor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.125.553 RON
Data publicării
04.07.2022 00:00
Data finalizării
05.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.125.553 RON