Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciu arhivistic de legatorie

Număr anunț
DA30943132
Autoritate contractantă
COMUNA SOMOVA (CUI 4508649)
Cod CPV
79971200-3 · Servicii de legare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.203.442 RON
Data publicării
04.07.2022 00:00
Data finalizării
05.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.203.442 RON