Ofertă acceptată Cumpărare directă

10 buc COS STRADAL 50 L PLASTIC galben sau portocaliu CU PRINDERE PE STALP( pestru strada Friguras)

Număr anunț
DA30950495
Autoritate contractantă
COMUNA BARCANI (CUI 4404710)
Cod CPV
39224340-3 · Pubele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.966.020 RON
Data publicării
04.07.2022 00:00
Data finalizării
05.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.966.020 RON