Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de cadastru și topografie pentru Palatul Național al Copiilor din Bulevardul Tineretului nr

Număr anunț
DA30950664
Autoritate contractantă
PALATUL NATIONAL AL COPIILOR (CUI 4221268)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.736.064 RON
Data publicării
04.07.2022 00:00
Data finalizării
05.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.736.064 RON