Ofertă acceptată Cumpărare directă

Asistenta tehnica transfer date SO si documente Microsoft Office pe suport SSD

Număr anunț
DA30942818
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "TIMOTEI CIPARIU" BLAJ (CUI 4613776)
Cod CPV
71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.267.945 RON
Data publicării
04.07.2022 00:00
Data finalizării
05.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.267.945 RON