Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de preluare si incinerare deseuri veterinare(cadavre animale) pe anul 2022

Număr anunț
DA30950876
Autoritate contractantă
COMUNA BARA (CUI 4548589)
Cod CPV
98371120-1 · Servicii de incinerare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.428.603 RON
Data publicării
04.07.2022 00:00
Data finalizării
05.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.428.603 RON