Ofertă acceptată Cumpărare directă

Organizare campionat kick -boxing

Număr anunț
DA30947155
Autoritate contractantă
COMUNA PANACI (PRIMARIA PANACI) (CUI 4326892)
Cod CPV
92620000-3 · Servicii privind activitatile sportive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
39.996.232 RON
Data publicării
04.07.2022 00:00
Data finalizării
05.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.996.232 RON