Ofertă acceptată Cumpărare directă

Executie lucrari instalatie hidraulica foraj apa - foraj nou Draganesti

Număr anunț
DA30945297
Autoritate contractantă
COMUNA DRAGANESTI (PRIMARIA COMUNEI DRAGANESTI BIHOR) (CUI 5431675)
Cod CPV
45262220-9 · Forare de puturi de apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.888.811 RON
Data publicării
04.07.2022 00:00
Data finalizării
05.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.888.811 RON