Ofertă acceptată Cumpărare directă

MacBook Air 13.3 /M1 /8C CPU /7C GPU /16GB /512GB /Space Grey /INT KB si Apple MacBook Pro 14.2" /M1

Număr anunț
DA30950960
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE MATEMATICA "SIMION STOILOW" AL ACADEMIEI ROMANE (CUI 4382523)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
12.331.709 RON
Data publicării
04.07.2022 00:00
Data finalizării
05.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.331.709 RON