Ofertă acceptată Cumpărare directă

Turbo Break 24kg, Ecobrite Magic Emulsion, Ozonit Super, Ecobrite Destainer, Trump Des, Toprinse

Număr anunț
DA30949580
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.543.381 RON
Data publicării
04.07.2022 00:00
Data finalizării
05.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.543.381 RON