Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie cuptor cu microunde Daewoo 20 l, 700 W, 7 niveluri de putere, control mecanic, Alb, CJI

Număr anunț
DA30940303
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Cod CPV
39711362-4 · Cuptoare cu microunde (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.282.405 RON
Data publicării
01.07.2022 00:00
Data finalizării
05.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.282.405 RON