Atribuită Cumpărare directă

Servicii muzicale

Număr anunț
DA35134099
Autoritate contractantă
COMUNA CONOP (PRIMARIA COMUNEI CONOP) (CUI 3519143)
Furnizor / câștigător
RASCA RADU-DANIEL "DOMNITA RALU" INTREPRINDERE FAMILIALA (CUI 17000455)
Cod CPV
79953000-9 · Servicii de organizare de festivaluri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.800 RON
Data publicării
27.02.2024 13:46
Data finalizării
28.02.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.800 RON