Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI CONSTRUCTII PT AMENAJARE" ZONA PT JOACA SI AGREMENT(RECREERE) ACTIVITATI SPORTIVE GROZAVESTI

Număr anunț
DA30937420
Autoritate contractantă
COMUNA CORBII MARI (PRIMARIA CORBII MARI) (CUI 4402612)
Cod CPV
45212200-8 · Lucrari de constructii de complexe sportive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.026.591 RON
Data publicării
01.07.2022 00:00
Data finalizării
05.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.026.591 RON