Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tamron 18-200mm F/3.5-6.3 Di II VC - Obiectiv Montura Nikon

Număr anunț
DA30950410
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN BOTOSANI (CUI 4524865)
Cod CPV
38650000-6 · Echipament fotografic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
64 RON
Valoare atribuită
14.080.808 RON
Data publicării
04.07.2022 00:00
Data finalizării
05.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.080.808 RON

din 64 RON estimat