Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare masti sanitare pentru Comuna Radovanu

Număr anunț
DA30943920
Autoritate contractantă
COMUNA RADOVANU (CONSILIUL LOCAL RADOVANU) (CUI 3796845)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.001.532 RON
Data publicării
04.07.2022 00:00
Data finalizării
05.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.001.532 RON