Ofertă acceptată Cumpărare directă

108R01420 DRUM BLACK (48000 PAG) ORIGINAL XEROX 6510N 6510DN 6510DNI 6515N

Număr anunț
DA30944472
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI CORNETU (CUI 4364470)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.857.245 RON
Data publicării
04.07.2022 00:00
Data finalizării
05.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.857.245 RON