Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale pentru intretinerea aparatelor lotului sportiv

Număr anunț
DA30959792
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MIHAIL GRIGORE STURDZA" AL JUDETULUI IASI (CUI 4701630)
Cod CPV
19212300-8 · Panza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
2.816.464 RON
Data publicării
05.07.2022 00:00
Data finalizării
06.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.816.464 RON