Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparatii capitale aferent activelor fixe la Casa Judeteana de Pensii Salaj

Număr anunț
DA30959657
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE PENSII SALAJ (CUI 13723760)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
11.132.821 RON
Data publicării
05.07.2022 00:00
Data finalizării
06.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.132.821 RON