Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 52,0% sub estimat
Delegarea de gestiune prin concesiune a Serviciului de iluminat public al Comunei Ion Neculce, Județul Iași
- Număr anunț
- PC1001848
- Autoritate contractantă
- COMUNA ION NECULCE (CONSILIUL LOCAL COMUNAL ION NECULCE) (CUI 4541050)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRICAL SERVICES SRL (CUI 33017246)
- Cod CPV
- 50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 375.000 RON
- Valoare atribuită
- 179.871 RON 52,0% sub estimat
- Data publicării
- 05.01.2022 17:54
- Anunț de atribuire
- PCA1000760
- Termen limită
- 25.01.2022 12:00
- Documentație de atribuire
- DF1134946
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini delegare gestiune serviciu iluminat public Comuna Ion Neculce-semnat.pdf.p7m
- CONTRACT DRAFT delegare gestiune iluminat public Comuna Ion Neculce-semnat.docx.p7m
- DUAE EDITABIL delegare gestiune iluminat public Comuna Ion Neculce-semnat.docx.p7m
- FisaDate_DF1134946.pdf
- FISE TEHNICE delegare gestiune iluminat public Comuna Ion Neculce-semnat.pdf.p7m
- HCL DELEGARE DE GESTIUNE-semnat.pdf.p7m
- LISTA ELEMENETE DE PRET delegare gestiune iluminat public Comuna Ion Neculce-semnat.xlsx.p7m
- MODELE DE FORMULARE delegare gestiune iluminat public Comuna Ion Neculce-semnat.docx.p7m
- REGULAMENTUL serviciului de iluminat public Comuna Ion Neculce-semnat.pdf.p7m
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ELECTRICAL SERVICES SRL CUI 33017246
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ELECTRO INSTAL ENERGY S.R.L. CUI 42082723
Subcontractanți 1
RETELE IASI SRL CUI RO36024515
Valoare atribuită
179.871 RON
din 375.000 RON estimat
52,0%
Adjudecat la 48,0% din estimat · economie 195.129 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.