Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 64,3% sub estimat
Echipamente de medie tensiune
- Număr anunț
- SCN1013030
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- EXIMPROD POWER SYSTEMS S.A. (CUI 14157812)
- Cod CPV
- 31682300-3 · Echipament de tensiune medie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 527.491 RON
- Valoare atribuită
- 188.146 RON 64,3% sub estimat
- Data publicării
- 21.08.2018 09:53
- Anunț de atribuire
- SCNA1011816
- Termen limită
- 05.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1019993
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Cantitati minime-maxime AC si CS.xlsx.p7s
- FisaDate_DF1019993.pdf
- Formulare.doc.p7s
- Model Acord-cadru.doc.p7s
- Model contract subsecvent.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
EXIMPROD POWER SYSTEMS S.A. CUI RO 14157812
Valoare atribuită
188.146 RON
din 527.491 RON estimat
64,3%
Adjudecat la 35,7% din estimat · economie 339.345 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.