Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,7% sub estimat
Achizitie motostivuitor de 5 tone
- Număr anunț
- SCN1013018
- Autoritate contractantă
- Uzina Mecanica Sadu S.A. (CUI 14373832)
- Furnizor / câștigător
- VECTRA EXIM SRL (CUI 4056411)
- Cod CPV
- 42418000-9 · Utilaje de ridicare, de manipulare, de incarcare sau de descarcare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 150.000 RON
- Valoare atribuită
- 139.900 RON 6,7% sub estimat
- Data publicării
- 21.08.2018 09:23
- Anunț de atribuire
- SCNA1006279
- Termen limită
- 04.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1020125
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini Motostivuitor-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1020125.pdf
- Model Contract Motostivuitor-semnat.doc.p7s
- Modele formulare M5-semnat.doc.p7s
- Tabel FC-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
VECTRA EXIM SRL CUI RO 4056411
Valoare atribuită
139.900 RON
din 150.000 RON estimat
6,7%
Adjudecat la 93,3% din estimat · economie 10.100 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.