Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de arpentaj

Număr anunț
DA30947446
Autoritate contractantă
COMUNA HAMCEARCA (PRIMARIA HAMCEARCA) (CUI 4793987)
Cod CPV
71355000-1 · Servicii de arpentaj (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.784.067 RON
Data publicării
04.07.2022 00:00
Data finalizării
06.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.784.067 RON