Atribuită Cumpărare directă

ONDANSETRON KALCEKS 2 mg/ml, PARACETAMOL 10 mg/ml 100ml, EXTRAVERAL 80MG/20MG *20cpr

Număr anunț
DA35134322
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN SIBIU (CUI 7497072)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI 13591928)
Cod CPV
33612000-3 · Medicamente impotriva tulburarilor gastrointestinale functionale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.100 RON
Data publicării
27.02.2024 13:46
Data finalizării
28.02.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.100 RON