Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALEZE (PATURICI ABSORBANTE) DE UNICA FOLOSINTA SENI SOFT SUPER 60X90 a'30

Număr anunț
DA30951796
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI ILFOV (CUI 17093675)
Cod CPV
39518200-8 · Cearsafuri pentru sali de operatie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.693.687 RON
Data publicării
05.07.2022 00:00
Data finalizării
06.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.693.687 RON