Ofertă acceptată Cumpărare directă

Anunt vanzare lemne 25.06.2018

Număr anunț
DA30957730
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "DUILIU ZAMFIRESCU"COMUNA DRAGALINA (CUI 4853868)
Cod CPV
03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.988.777 RON
Data publicării
05.07.2022 00:00
Data finalizării
07.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.988.777 RON