Atribuită
Anunț de participare
Achiziționarea cartușelor de toner și a pieselor de schimb (cilindri, cuptoare, kit de curățare, kit de transfer, kit de mentenanță, recipient, etc.) pentru copiatoare Konica Minolta Bizhub
- Număr anunț
- SCN1013011
- Autoritate contractantă
- JUDETUL HARGHITA (CUI 4245763)
- Furnizor / câștigător
- ARLERO SRL (CUI 17825231)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 60.000 RON
- Valoare atribuită
- 64.611,75 RON
- Data publicării
- 21.08.2018 08:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1006278
- Termen limită
- 10.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1020079
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf
- FisaDate_DF1020079.pdf
- ModelAcordCadru.pdf
- ModelContractSubsecvent.pdf
- Modele formulare.doc
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ARLERO SRL CUI RO 17825231
Valoare atribuită
64.611,75 RON
din 60.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro