Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 16,5% sub estimat
"Modernizare DJ652A, DN6 Cîrcea – DN65, km 0+000 – km 6+300” în cadrul proiectului „Eforturi comune pentru îmbunătăţirea infrastructurii rutiere în zona transfrontalieră”, eMS code: ROBG-408
- Număr anunț
- SCN1012997
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN DOLJ (CUI 4417150)
- Furnizor / câștigător
- ERPIA SA (CUI 3730956)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.566.895,76 RON
- Valoare atribuită
- 13.831.576,09 RON 16,5% sub estimat
- Data publicării
- 21.08.2018 08:24
- Anunț de atribuire
- SCNA1010940
- Termen limită
- 17.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1020159
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- CFR - Autorizatie + Aviz.pdf.p7s
- FisaDate_DF1020159.pdf
- Formulare.docx.p7s
- Proiect contract.docx.p7s
- PT+DE - Piese desenate.part1.rar.p7s
- PT+DE - Piese desenate.part2.rar.p7s
- PT+DE - Piese desenate.part3.rar.p7s
- PT+DE - Piese desenate.part4.rar.p7s
- PT+DE - Piese scrise.part1.rar.p7s
- PT+DE - Piese scrise.part2.rar.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ERPIA SA CUI RO 3730956
Asociați 1
CON METAL CF SRL CUI RO 16494563
Terți susținători 1
CAZICOM SRL CUI RO 7545803
Subcontractanți 1
ROTERMIT S.R.L. CUI 13602091
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
DOMARCONS SRL CUI RO 5470895
Asociați 1
YDAIL CONSTRUCT SRL CUI RO 14478413
Subcontractanți 1
BERMI GENERAL S.R.L. CUI 9143896
Valoare atribuită
13.831.576,09 RON
din 16.566.895,76 RON estimat
16,5%
Adjudecat la 83,5% din estimat · economie 2.735.319,67 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.