Ofertă acceptată Cumpărare directă

Glucometru Accu-Chek Active Kit

Număr anunț
DA30966175
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA CARAS-SEVERIN (CUI 5584121)
Cod CPV
38434550-6 · Aparate pentru analiza tabloului sanguin (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.099.764 RON
Data publicării
06.07.2022 00:00
Data finalizării
07.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.099.764 RON