Atribuită Cumpărare directă

Carucior carucioare masa mese de pentru instrumentar tratament inox 60x40x80 cm PRET REDUS !!!

Număr anunț
DA35133878
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC MACIN (CUI 4321380)
Furnizor / câștigător
JUST TOP OFFICE S.R.L. (CUI 44958081)
Cod CPV
33192000-2 · Mobilier medical (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
877,63 RON
Data publicării
27.02.2024 13:46
Data finalizării
28.02.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

877,63 RON