Atribuită Cumpărare directă

Sterilizator biberoane PHILIPS AVENT SCF291/00, 650W, alb-gri

Număr anunț
DA35132875
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT OTELU ROSU (CUI 28991078)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
33191000-5 · Aparate de sterilizare, de dezinfectare si de igienizare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
327,65 RON
Data publicării
27.02.2024 13:46
Data finalizării
28.02.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

327,65 RON