Atribuită Cumpărare directă

”REALIZARE CONSTRUIRE ÎMPREJMUIRE ȘI SISTEMATIZARE CURTE ȘI ANEXE CENTRU DE EDUCAȚIE NON-FORMALĂ SL

Număr anunț
DA35132173
Autoritate contractantă
Directia Educatie, Cultura si Tineret Slobozia (CUI 23697412)
Furnizor / câștigător
MBA URBANPRO S.R.L. (CUI 37891744)
Cod CPV
71200000-0 · Servicii de arhitectura si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.000 RON
Data publicării
27.02.2024 13:46
Data finalizării
28.02.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.000 RON