Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE SERVICII EXPERT COOPTAT Modernizare drumuri in sat Cismea, comuna Rachiti, judetul Botosan

Număr anunț
DA30966631
Autoritate contractantă
COMUNA RACHITI (PRIMARIA RACHITI) (CUI 3372106)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.771.210 RON
Data publicării
06.07.2022 00:00
Data finalizării
07.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.771.210 RON