Ofertă acceptată Cumpărare directă

BALON RUBEN BALON RESUSCITARE 1600 ml SILICON PENTRU ADULTI SI MASCA REUTILIZABIL

Număr anunț
DA30969337
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI CRONICE SF LUCA (CUI 4340650)
Cod CPV
33157000-5 · Oxigenoterapie si asistenta respiratorie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.761.476 RON
Data publicării
06.07.2022 00:00
Data finalizării
07.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.761.476 RON