Ofertă acceptată Cumpărare directă

OBIECTIV: REPARATII SI ZUGRAVELI GRADINITA STR.GHEORGHE LAZAR CAMPIA TURZII

Număr anunț
DA30969910
Autoritate contractantă
GRADINITA ,,PINOCCHIO (CUI 18004668)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.584.867 RON
Data publicării
07.07.2022 00:00
Data finalizării
08.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.584.867 RON