Ofertă acceptată Cumpărare directă

aparat aer conditionat 12000btu

Număr anunț
DA30970548
Autoritate contractantă
Directia de Asistenta Sociala Focsani (CUI 37349213)
Cod CPV
45331221-1 · Lucrari de instalare de echipament de climatizare partiala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
23.155.420 RON
Data publicării
07.07.2022 00:00
Data finalizării
08.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.155.420 RON