Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie lucrari amenajare dig de protectie revarsare Rimna

Număr anunț
DA30973957
Autoritate contractantă
COMUNA GUGESTI-VRANCEA (CUI 4297800)
Cod CPV
45241300-1 · Lucrari de constructii de diguri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.836.919 RON
Data publicării
07.07.2022 00:00
Data finalizării
08.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.836.919 RON